AKTUALNOŚCI :
Pożar Trawy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

10.03.2015 r.

O godz. 18.12 zostaliśmy zadysponowani do pożaru trawy w miejscowości Golanka. Po dojeździe na miejsce okazało się że pożarem objęta jest trawa w przydrożnym rowie DW 980 a dym utrudnia ruch na drodze wojewódzkiej. Działania przybyłego na miejsce zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszenia pożaru przy pomocy podręcznego sprzętu. W działaniach brał udział zastęp GBARt OSP KSRG Gromnik.

 
Zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca LPR... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

09.03.2015 r.

O godz. 15.43 zostaliśmy zadysponowani do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca LPR-u w Gromniku na boisku sportowym. W działaniach brały udział GBARt OSP KSRG Gromnik, GBARt JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska) , Zespół Ratownictwa medycznego P-6 Gromnik , Ratownik 6 HEMS Kraków oraz Policja.

 
Kolizja na DW 977.... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

08.03.2015 r.

O godz. 16.06 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ulicy Krynickiej w Gromniku. Po dojeździe na miejsce stwierdzono że samochód osoby wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. W samochodzie podróżowała jedna osoba która odmówiła pomocy medycznej i pozostała na miejscu zdarzenia. Działania przybyłego na miejsce zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora, sorpcji wycieków płynów eksploatacyjnych, usunięciu pojazdu w bezpieczne miejsce. W działaniach brały udział GBARt OSP KSRG Gromnik oraz Policja. Fotorelacja GROMNIK24.PL

 
Wypadek w Siemiechowie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

06.03.2015 r.

O godz. 1.22 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w miejscowości Siemiechów. Po dojeździe na miejsce okazało się że samochód dostawczy w którym podróżowało czterech mężczyzn wpadł w poślizg, zjechał do rowu i uderzy w drzewo. Poszkodowana została jedna osoba która została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Działania przybyłych na miejsce zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora oraz sprawdzeniu pojazdu pod względem ewentualnych wycieków. W działaniach brały udział: GBARt OSP KSRG Gromnik, GLBRt OSP Siemiechów, GBARt JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska) , Zespół Ratownictwa medycznego P-6 Gromnik oraz Policja. Fotorelacja GROMNIK24.PL

 
OTWP - wyniki , kolejne etapy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

13 lutego w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gromniku przeprowadziliśmy etap lokalny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Grupa 20 młodych osób została podzielona na grupy ze względu na szkołę do jakiej uczęszczają, oraz rozpoczął się etap pisemny. Po ocenieniu przez komisję testów i po ogłoszeniu wyników pisemnych  przystąpiliśmy do finału czyli etapu ustnego. Po tym etapie przyszedł czas na końcowe wyniki :

Szkoła Podstawowa:

1 miejsce Oskar Reczkowski

2 miejsce Kamil Obrzut

 

Szkoła Gimnazjalna:

1 miejsce Paweł Witwicki

2 miejsce Maciej Pytko

3 miejsce Daniel Sikora

 

Szkoła Ponadgimnazjalna:

1 miejsce Grzegorz Słowik

2 miejsce Daniel Malski

 

Osoby wyżej wymienione , reprezentowały naszą jednostkę na etapie Gminnym który odbył się 4 marca 2015 r. , gdzie odnieśliśmy nie wątpliwy sukces, czterech naszych podopiecznych będzie reprezentowało naszą Gminę w etapie powiatowym a są to:

Oskar Reczkowski, Paweł Witwicki, Grzegorz Słowik oraz Daniel Malski. Pozostali nasi reprezentanci zajęli również wysokie miejsca na podium oraz tuż po za nim. Gratulujemy wszystkim uczestnikom  i zapraszamy ponownie!

relacja z etapu Gminnego : GMINA GROMNIK

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 48

Kontakt

Ochotnicza Straż Pożarna w Gromniku

33-180 Gromnik ul. Krynicka 10

telefon: (0-14) 651-44-81

e-mail: osp.gromnik@interia.pl

Telefony alarmowe

  • 997 - Policja.
  • 998 - Straż Pożarna
  • 999 - Pogotowie Ratunkowe
  • 112 - Numer alarmowy
  • 991 - Pogotowie energetyczne
  • 992 - Pogotowie gazowe

Ostrzeżenia

Aktualne ostrzeżenia meteorologiczne

Aktualne Ostrzeżenie Hydrologiczne

Ważność ostrzeżenia prosimy obserwować na www.imgw.pl, gdyż jest ono tam właśnie aktualizowane lub odwoływane.