AKTUALNOŚCI :
Smutna informacja... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy  że w dniu 9 sierpnia 2015 r. zginął nasz kolega  druh Dawid Burnat.

 

Druh Dawid związany był z Ochotniczą Strażą Pożarną w Gromniku od najmłodszych lat . Początkowo członek MDP odnoszący sukcesy w zawodach sportowo- pożarniczych, turniejach wiedzy pożarniczej  i konkursach. Po osiągnięciu pełnoletności aktywnie uczestniczył w szkoleniach, ćwiczeniach a przede wszystkim w akcjach ratowniczo-gaśniczych dając się poznać jako strażak profesjonalnie wykonujący swoje zadania i w pełni zaangażowany w bezinteresowną służbę.

Nadal nie wierzymy w to co się wydarzyło, pozostaniesz w naszej pamięci jako człowiek pełen optymizmu, humoru, życzliwości. Chociaż ciężko jest pisać o Tobie w czasie przeszłym  to jesteśmy wdzięczni  za te wszystkie chwile sprzędzone razem.

Pogrzeb naszego przyjaciela odbędzie się 13.08.2015 r. o godzinie 17:00 w Kościele Parafialnym w Gromniku.

Zbiórka pocztów sztandarowych oraz druhów z jednostek chętnych do wzięcia udziału  w uroczystości o godzinie 16:20 na placu przed remizą OSP w Gromniku


 
Dachowanie w Siemiechowie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

26.05.2015 r.

O godzinie 18:18 otrzymaliśmy wezwanie do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Siemiechów DW 980. Po dojeździe na miejsce okazało się że samochód osobowy dachował i wpadł do rowu. Osoby podróżujące pojazdem opuściły samochód samodzielnie, po przebadaniu pozostały na miejscu zdarzenia. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pojazdu w bezpieczne miejsce. W działaniach trwających 1 godzinę brały udział: GBARt OSP KSRG Gromnik, GCBA OSP Siemiechów, GCBARt JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska) , Pogotowie Ratunkowe (P6 Gromnik) oraz Policja.

FOTO

WIDEO - wyjazd naszej jednostki

 
Kolizja w Siemiechowie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

22.05.2015 r.

O godzinie 7:41 zostaliśmy zadysponowani do kolizji na DW 980  w miejscowości Siemiechów. Po dojeździe na miejsce okazało się że zderzeniu uległy dwa samochody osobowe z czego jeden znajdował się w rowie. Osoby podróżujące zostały przebadane na miejscu, i nie wymagały hospitalizacji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu rozbitych pojazdów  w bezpieczne miejsce. W działaniach trwających 1 godzinę brały udział: GBARt OSP KSRG Gromnik, GCBARt JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska) , GLBMRT OSP Siemiechów, Pogotowie Ratunkowe "P6" Gromnik, Policja.

 
Dzień otwarty w ZSOIZ - Pokaz Ratowniczo- Gaśniczy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

28 kwietnia 2015 roku , nasi druhowie wzięli udział w dniu otwartym ZSOIZ w Gromniku. Podczas dnia otwartego nasza jednostka zaprezentowała sprzęt który został wystawiony na placu przy amfiteatrze. Strażacy omawiali sprzęt oraz odpowiadali na pytania młodzieży. W tym czasie zastęp GABRt wziął udział w symulowanym zdarzeniu drogowym . Fotorelacja oraz wideo poniżej.

FOTO

WIDEO

 
Kontrola gotowości bojowej... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

15.04.2015 r.

O godzinie 12:10 syrena alarmowa wezwała naszych druhów do remizy, jak się okazało powodem była kontrola gotowości bojowej. Przeprowadzili ją oficerowie z Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie, sprawdzając stan gotowości bojowej oraz wyszkolenia członków naszej jednostki. Ocena końcowa kontroli gotowości "Bardzo Dobry".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 50

Kontakt

Ochotnicza Straż Pożarna w Gromniku

33-180 Gromnik ul. Krynicka 10

telefon: (0-14) 651-44-81

e-mail: osp.gromnik@interia.pl

Telefony alarmowe

  • 997 - Policja.
  • 998 - Straż Pożarna
  • 999 - Pogotowie Ratunkowe
  • 112 - Numer alarmowy
  • 991 - Pogotowie energetyczne
  • 992 - Pogotowie gazowe

Ostrzeżenia

Aktualne ostrzeżenia meteorologiczne

Aktualne Ostrzeżenie Hydrologiczne

Ważność ostrzeżenia prosimy obserwować na www.imgw.pl, gdyż jest ono tam właśnie aktualizowane lub odwoływane.